o2 T-mobile Vodafone U:fon

Profil 

Náš cíl

je zajistit pro naše klienty nejvýhodnější podmínky na trhu v oboru telekomunikace, které jsou vybrány na jejich skutečné potřeby.

Rádi se s Vámi osobně setkáme a najdeme nejlepší variantu pro Vaše představy.
Naše práce začíná analýzou Vašeho smluvního vztahu a rozborem stávajícího provozu.
Na těchto základech vytvoříme analýzu pro Vaše rozhodování a stanovíme si zadávací dokumentaci pro výběrové řízení.

Dále Vás provádíme výběrovým řízením. Díky detailním informacím z oboru Vám s poskytovateli služeb realizujeme nejen neoptimálnější individuální cenovou nabídku, ale také zavádíme telekomunikační služby.

Provádíme kontrolu nastavených technických a cenových podmínek po skončení řízení a podpisu smlouvy s poskytovatelem

Vás to nestojí ani korunu navíc, naše provize je závislá na výši dosažené úspory

Chceme spokojené klienty – být pro Vás stálým partnerem.

Kdo je firemní zákazník

Pro operátory již není nabídka pro firemní segment takovým tabu jakým bývala. Dnes je zpravidla firemní zákazník každé IČ a to již od
1 SIM karty. Základem všech nabídek pro firemní segment je cenové zvýhodnění a kvalitnější péče a podpora. Operátoři si tento segment definují do dalších segmentů dle svých kritérií. Můžou Vám nabídnout zcela ojedinělou nabídku pod závazkem smluvního vztahu. Je to něco za něco a to je ten správný okamžik pro naše služby. Můžete mít víc.

Naše činnost

se nejlépe hodí právě pro firmy, které se potýkají s problematikou cenové, technické a smluvní tvorby s poskytovateli TELCO služeb. Jste - li společnost již  využívající těchto služeb a blíží se Vám konec smlouvy uzavřené s poskytovateli nebo výrazně expandujete co se týče objemu volání - jsme Vám ideálním partnerem.

Outsourcing

dále pro Vás poskytujeme kompletní správu služeb. Vše je individuální. Můžeme být ve Vaší firmě osobně přítomni v pravidelný domluvený den a být tak k dispozici Vašim zaměstnancům a potřebám nastavení služeb, objednávek nebo servisu. Pravidelně vyhodnocujeme ekonomiku provozu a jsme přímo v kontaktu s Vámi a Vaším operátorem.